Aardbeien, mango, bosvruchten ja ik ben er dol op! Met deze zomerse dagen kon ik het niet laten om op zoek te gaan naar nieuwe smoothie recepten met echt zomerfruit. Want ja de zomer is tenslotte begonnen, dus ik mag weer! Ik ben groot fan van zomerfruit dus ik kan weer genieten komende maanden!
Ingrediënten:
- 85 gram bevroren banaan
- 135 gram bevroren mango
- 200 ml magere yoghurt
Tijd voor the tropical vibes!
Smoothies zijn een manier om snel een gezond en fruitig ontbijtje of tussendoortje voor jezelf op tafel te zetten. Wat mij betreft de ideale manier om goed voor jezelf te zorgen. Plus punt is dat je er niet veel tijd voor hoeft door te brengen in de keuken, geen groot plezier (van mij) met de zomerse temperaturen. Dus tijd om de spullen te verzamelen en net als mij te gaan genieten van een tropische sensatie (wat mij betreft). Pak de blender en de ingrediënten bij elkaar, oh ja ! En natuurlijk de weegschaal. Weeg alle ingrediënten af & tijd om te blenden. Laat de blender zijn gang gaan totdat er geen stukjes fruit meer in de smoothie zitten. Als je het mij vraagt een van de grootste ergernissen bij smoothies, die kleine stukjes.. Bij de ingrediënten heb ik gekozen voor bevroren fruit, omdat ik graag echt een koude smoothie wilde. Wil je dit liever niet? Haal dan vers fruit in huis en maak de smoothie daarmee.
Of toch een tropical smoothie bowl? Dan raad ik je aan echt te kiezen voor het bevroren fruit. Persoonlijk vind ik het fijner bij de smoothie bowl. Deze kun je vullen met granola, verse mango & banaan. Dan is je ontbijtje zeker weten goed gevuld!